Простори для життя

ПРОСТОРИ ДЛЯ ЖИТТЯ

Зручний двір, дитячий майданчик, затишний парк, пішохідний бульвар вздовж берега - ми будемо піклуватись, що б у жителів LAKETOWN були всі умови для комфортного проживання. Що може бути краще та зручніше, чим прокинувшись, пробігтись вздовж набережної, що поруч з твоїм будинком, вдень домовитись про зустріч в парку та поспілкуватись під деревами з виглядом на озеро, що також поруч, а ввечері милуватись заходом сонця на небі та його відображенням від поверхні води?

Пішохідний бульвар та парк - бульвар та парк вздовж узбережжя озера, після реновації простору, буде найулюбленішим місцем для фотосесій та прогулянок для жителів LAKETOWN та мешканців міста. Пішохідні та велосипедні доріжки, зручні скамейки, дитячій та спортивний майданчики. Вздовж бульвару не проходить автомобільна дорога, тому тут буде безпечно та затишно. Кожен тут знайде для себе комфортне місце. На газонах, в тіні дерев ми поставимо лежаки, підготуємо зони для відпочинку як малечі так і дорослим. На вихідних тут буде зручно робити пікніки.



ВОДНИЙ ПРОСТІР

Багатьом жителям LAKETOWN пощастить милуватись з вікон своїх квартир краєвидом з озером Басів кут. Це лише одна з переваг життя біля води.

Ми будемо нагадувати мешканцям нашого міста про цінність нашої водойми та сприяти покращенню якості відпочинку біля озера.

Оновлений бульвар буде відкритий для всіх бажаючих. Для закладів харчування ми передбачимо місце для літніх майданчиків, тому мешканці в теплу пору зможуть насолоджуватись смачними стравами та краєвидами біля води. Прикрасою бульвару стануть сходи до пляжу.



ПРОСТІР ДЛЯ СПОРТУ

В LAKETOWN зручно займатись спортом під відкритим небом. В парковій зоні ми облаштуємо workout зону. Оновлені доріжки парку складатимуться в мальовничий маршрут для прогулянки або пробіжки. Поруч з будинком розташований басейн з 25 метровими доріжками та вишкою.



ПРОСТІР ДЛЯ ДІТЕЙ

Для дітей буде встановлений гральний майданчик. Двір комплексу LAKETOWN буде повністю пішохідним, паркування автомобілів буде під землею. Ми ретельно підбираємо гральне обладнання орієнтуючись на якість, надійність та безпечність. На території двору ми використовуємо спеціальне покриття, а більшу частину засадимо зеленим газоном.



ВНУТРІШНІЙ ДВІР

В LAKETOWN внутрішні двори між будинками відмежовані від вулиці, тому простір всередині кварталу буде тихим і затишним. Доступ до подвір’я матимуть тільки мешканці містечка. Зручні лавки, зелені насадження, — ми подбаємо про те, щоб на внутрішньому подвір’ї було все гарно та охайно для відпочинку та дозвілля.

Зацікавила пропозиція ?

Оберіть квартиру для себе в житловому комплексі LAKETOWN

Переглянути плануваня